Ana içeriğe atla

Xbox Konsollarının Sıradaki Yazılım Güncellemesinin Detayları Paylaşıldı

Xbox Series ile Xbox One konsollarının yakında yayınlanacak olan yeni sistem yazılımı güncellemesinin detayları açıklandı.

İlk olarak geçtiğimiz ay duyurulan yeni Xbox kulaklığı, bu güncelleme ile birlikte konsollar ve Windows 10 cihazları için entegre edilecek ve tam desteğe sahip olacak. Böylelikle kulaklık için ses hassasiyeti, ekolayzer, bas güçlendirici ve otomatik ses kapatma gibi birçok ayar kullanıcılar tarafından manuel olarak ayarlanabilecek.

Geriye uyumlu oyunlarda çalışacak olan Auto HDR ve FPS Boost özelliklerine artık oyunu yönet sekmesinden ulaşılabilecek ve her iki özelliği de bu kısımdan açıp kapatmak mümkün olacak. FPS Boost özelliği başlangıçta sadece Far Cry 4, New Super Lucky's Tale, Sniper Elite 4, UFC 4 ve Watch Dogs 2 oyunlarını destekleyecek ancak, ilerleyen zamanlarda birçok oyun bu özelliğe uyumlu hale getirilecek.

Son olarak ise Xbox konsolları için abonelik yönetimi sekmesi geliyor. Böylece kullanıcılar Xbox Game Pass yada Xbox Live Gold aboneliklerinin son ödeme, bir sonraki ödeme veya aboneliğin sona erme tarihi gibi bilgilere detaylıca ulaşabilecek.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.