Venom: Let There Be Carnage Vizyon Tarihi Ertelendi

Coronavirüs salgınının hızla tüm dünyaya yayılması sonucu birçok sektör sekteye uğradı. Bunlar arasında sinema sektörü de bulunuyor ve birçok sinema salonu pandemi dolayısı ile kapatılmış durumda. Bazı ülkelerde yavaştan açılmaya başlanan sinema salonları yapımcı şirketleri pek memnun edecek seviyelerde değil zira bu oranlar filmin yapım maliyetini karşılamaya bile yetmiyor ve beklemekte olduğumuz filmlerin ertelenmesine yol açıyor. İşte bu ertelemelere Venom’un devam filmi de dahil oldu.

2018 yılında vizyona giren ve Tom Hardy’nin başrolünü oynadığı Venom’un ikinci filmi, Venom: Let There Be Carnage’ın ertelendiği duyuruldu. Daha önce 25 Haziran’da vizyona gireceği açıklanan film, Eylül ayına ertelendi. Yapımcılar muhtemelen Venom’un devam filmin için sinema salonlarının tamamen açılmasını bekleyecek.

Filmde bu sefer isminden de anlaşılacağı üzere baş kötü olarak Carnage karakterine yer verilecek. Woody Harrelson tarafından canlandıracak Carnage dışında ayrıca Tom Hardy’yi yine Eddie Brock rolünde göreceğiz. 2018 yapımı ilk film, dünya çapında 855 milyon dolar ile sürpriz bir gişe hasılatı elde etmişti.

Cavit Varinli

PSN ID: Obiwancevobi | Steam 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir