The Witcher İkinci Sezonunda Geralt ve Vesemir’in Gençliğini Göreceğiz

Geçtiğimiz günlerde Netflix’in The Witcher dizisinin ikinci sezon çekimleri tamamlandı. İzleyiciler bu gelişmeden sonra Netflix’in yayın tarihini açıklamasını bekliyor. Şuan için ikinci sezona dair ise pek bir bilgi bulunmuyor fakat gerek paylaşılan görüntüler gerekse diziye yeni katılan isimler sayesinde bazı bilgilere erişebiliyor.

Bundan önce çekimler esnasında paylaşılan görüntülerde dizinin ikinci sezonunda Wild Hunt grubunun olacağını öğrenmiştik. Şimdi ise Geralt ve Vesemir’in gençliğini göreceğimize dair bazı bilgiler ortaya çıktı. Buna göre yapımcılar Alexander Squires‘ı Geralt’ın çocukluğu, James Baxter‘i ise Vesemir’in gençliği için kadroya dahil etmiş. İlk sezonda Geralt’ın kısa da olsa çocukluğunu görmüştük ancak bu sefer bu konuya daha derinlemesine girilecek gibi gözüküyor. Hatta Vesemir’in Geralt’ı Witcher olarak eğittiği kısımları dahi görebiliriz.

The Witcher ikinci sezonu için henüz net bir yayın tarihi açıklanmadı ancak dizinin 2021 yılı içerisinde yayınlanması planlanıyor.

Cavit Varinli

PSN ID: Obiwancevobi | Steam 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir