The Last of Us Dizisinin Hikayesinde Önemli Değişiklikler Olacak

HBO tarafından hazırlanan The Last of Us dizisinin henüz yayın tarihi belli olmasa da, diziye dair yeni detaylar her geçen gün gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Joel karakterini Pedro Pascal, Ellie karakterinin Bella Ramsey tarafından canlandırılacağını öğrenmiştik. Şimdi ise oyunların yönetmeni, dizinin ise yazarı olan Neil Druckmann, The Last of Us dizisinde orijinal hikaye kıyaslandığında önemli değişiklikleri içereceğini belirtti.

Neil Druckmann’ın açıklamasına göre dizideki bazı önemli bölümlerin oyuna kıyasla tamamen farklı olacağını söyledi ve bunları herkesin görmesi için sabırsızlandığı ifade etti. Oyundaki bazı favori bölümler dizide oldukça farklı bir şekilde karşımıza çıkacak.

Ayrıca dizinin ilk sezonunun ilk oyunu kapsayacağı ve bu nedenle aksiyondan uzak ama karakter duyguları ile drama odaklı olacağı belirtildi.

The Last of Us dizisinin yönetmenliğini Kantemir Balagov üstlenmekte. Yazarlar ise Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann ile Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin.

Cavit Varinli

PSN ID: Obiwancevobi | Steam 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir