The Division 2 Resmi Olarak Duyuruldu

Ubisoft, The Division’ın sosyal medya hesapları üzerinden serinin ikinci oyununu resmi olarak duyurdu.

Önceki oyunda olduğu gibi Massive Entertainment önderliğinde geliştirilen oyuna aynı zamanda Ubisoft’un bünyesi altında bulunan 7 stüdyosu daha geliştirme sürecinde yardım ediyor. The Division 2, Snowdrop motorunun geliştirilmiş versiyonunu kullanacak ki buda geliştirici ekibe ilk oyunda yapamadıkları bazı şeyleri eklemekte olanak tanıyacak.

Kreatif direktör Julian Gerighty açıklamasında The Division oyununun bu büyük destanın sadece başlangıcı olduğunu kendisi ve ekibinin The Division 2 için sıkı bir şekilde çalıştıklarını ifade etti. The Division 2 için ufak bir teaser dışında başka bir bilgi paylaşılmadı. Ancak Ubisoft oyunun tanıtımının ve detayların E3 2018 etkinliğinde gerçekleştirileceğini söyledi. Muhtemelen E3 2018’de oynanış videosu eşliğinde oyunun çıkış tarihi duyurulacaktır.

The Division 2 duyurusuna ek olarak ilk The Division oyununa 1.8.1 ve 1.8.2 olmak üzere iki güncelleme daha geleceği ve bu güncellemelerin oyuna yeni global etkinlikler, dört yeni legendary görevi, Xbox One X desteği ve başka yeni özellikler ekleyeceği açıklandı. Oyunun 1.8.1 güncellemesi Nisan ayında, 1.8.2 güncellemesi ise Temmuz ayında yayınlanacak. Son olarak ilk The Division oyununda The Division 2 için bazı ögeleri kazanmamız adına görevlerde geleceği belirtildi.

The Division 2

Agents, we're thrilled to let you know that we are working on Tom Clancy’s The Division 2. Stay tuned for more info at E3 2018.

Tom Clancy's The Division paylaştı: 8 Mart 2018 Perşembe