Ana içeriğe atla
Prison Architect için Tarım ve Çiftçilik Odaklı Yeni Genişleme Paketi Duyuruldu

Prison Architect için Tarım ve Çiftçilik Odaklı Yeni Genişleme Paketi Duyuruldu

Hapishane kurma ve yönetme oyunu Prison Architect'in yeni genişleme paketi Going Green duyuruldu.

 

28 Ocak'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak olan genişleme paketi tesisinize tarım yapma imkanı sunacak.

 

Tarım ile birlikte çiftçilik faaliyetleri yaparak dışarıya mahsul satışı gerçekleştirebileceksiniz. Elbette bu durum yeni kaçak mallarında tesisinize sızmasına yol açacak. Mahkumların işçiliği ile birlikte artık patates, buğday, elma gibi mahsuller yetiştirebileceksiniz, Bunları dışarıya satarken aynı zamanda mahkumların yemek ihtiyaçları içinde kullanmanız mümkün olacak.

 

Üç ayrı alanda gerçekleşecek olan çiftçilikte Meyve Bahçesi, Tarla ve Sebze Bahçesi oluşturabileceksiniz. Bunlarla ilgilenmesi için tarım işçici personelleri işe alacak, mahsulleri depolamak için bir Ambar oluşturacak ve çiftçilik malzemelerini koymak için bir Kulübe inşa edebileceksiniz.

 

Dışarıdan gelen yeni mahsuller ile birlikte tesise kaçak mallarda sokulacak. Tarlalarda çalışacak olan mahkumlar burada gizlice yetiştirdikleri bitkiler ve mutfaktan aşırdıkları malzemeler ile içki ve uyuşturucu üretebilecek. Tesisinizde yer alan çeteler ise tarlaları mesken tutabilecek, Bunun için gardiyanları iyi konumlandırmanız oldukça önemli olacak.

 

Tesisinizde oluşturacağınız daha çevreci bir sistem elinizde bulunacak olan fazla enerjinin şehir şebekesine satılabilmesi anlamına geliyor. Bu nedenle Hibrit enerji kaynaklarıyla daha çevreci bir çehreye bürünmeye hazır olun.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.