Ana içeriğe atla
Michael Keaton, The Flash Filminde Batman Olarak Geri Dönüyor

Michael Keaton, The Flash Filminde Batman Olarak Geri Dönüyor

Warner Bros. uzun zamandır beklenen duyuruyu nihayet yaptı ve The Flash filminde Michael Keaton'ı yeniden Batman rolünde göreceğimizin müjdesini verdi.

 

Michael Keaton’ın ajansı ICM Partners, ünlü oyuncunun The Flash filminde Batman rolünde olacağını doğruladı. Tim Burton tarafından yönetilen Batman (1989) ve Batman Returns (1992) filmlerinde Batman karakterini Michale Keaton canlandırmıştı. Şimdiye kadar ki en iyi Batman rolleri arasında gösterilen başarılı oyuncuyu günümüzde yeniden Batman rlünde izleme fırsatına erişeceğiz. 

 

the-flash-filminde-michael-keaton-olacak-mı

 

The Flash filminde Michael Keaton bulunacak

 

Peki ya The Flash filminde Michael Keaton'ın işi ne diye soracak olursanız filmde farklı evrenlerin bulunacağını söyleyebiliriz. Üstelik filmde farklı evrenlerden 3 farklı Batman göreceğiz. Yapımcı ekip tarafından belirtilene göre Flash, farklı evrenlerde yolculuğa çıkacak ve burada yer alan Batman ile karşılaşacak. Öyle ki filmde Michael Keaton ile birlikte Ben Affleck'i de Batman olarak göreceğiz. Üçüncü Batman'i ise kimin oynayacağı henüz belli olmasa bunun Robert Pattinson olabileceği düşünülüyor. Kendisi günümüzdeki yeni Batman ve önümüzdeki yıl The Batman filmi ile performansından sıkça söz ettireceği aşikâr.

 

The Flash filminin kadrosunda yer alacağı kesinleşen bir başka isim ise Kiersey Clemons olacak ve kendisini Barry Allen’ın sevgilisi Iris West rolüyle izleyeceğiz. Zack Snyder’s Justice League filminde gördüğümüz Iris West ile Barry Allen iyi bir uyum yakalamıştı.

 

The Flash filminde hiç kuşkusuz farklı evranlerden 3 Batman'i görmek herkesi fazlasıyla heyecanlandırmış olacaktır. Öte yandan Michael Keaton’ı 30 yıl sonra Batman olarak yeniden görmek oldukça nostaljik gelecektir.

 

Herhangi bir ertelenme yaşanmaz ise The Flash filmi Kasım 2022'de vizyona girecek.

 

Michael Keaton'ın unutulmaz Batman performansını bir kez daha hatırlamak için sizleri aşağıdaki videoya alabiliriz.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.