Ana içeriğe atla
Lucasfilm Games Bu Yıl Daha Fazla Yeni Oyun Duyuracak

Lucasfilm Games Bu Yıl Daha Fazla Yeni Oyun Duyuracak

Lucasfilm bu hafta Lucasfilm Games yayın haklarını hayata geçirerek oyun sektörüne hızlı bir giriş yaptı ve hemen ardından Bethesda ile yeni Indiana Jones, Ubisoft ile de açık dünya Star Wars oyunlarını duyurmuştu. Lucasfilm Games bu duyuruların sadece bir başlangıç olduğunu belirtiyor.

 

Lucasfilm Games başkan yardımcısı Douglas Reilly, bu yıl ve ilerleyen yıllarda daha fazla yeni proje duyuracaklarını müjdeledi. Bu yeni projeler arasında Electronic Arts tarafından geliştirilen Star Wars oyunları da dahil. Lucasfilm Games, Electronic Arts, Bethesda ve Ubisoft başta olmak üzere farklı geliştiriciler ile ortaklığa giderek birçok projeye imza atacak.

 

Douglas Reilly, yapmış olduğu açıklamada duyurmayı planladıkları yeni projeler dışında Electronic Arts ile de geliştirmekte oldukları birkaç proje olduğunu ifade etti. Ellerinde bütün IP'ler için sınıfında en yetenekli olan geliştirici stüdyolar ile birlikte çalışacaklar.

 

Lucasfilm Games, bu IP'ler ile hayranların keyif alacakları çeşitli hikayeler ve deneyimler sunmayı planlıyor.

 

Bethesda ile Ubisoft ortaklığıyla geliştirilen Indiana Jones ile açık dünya hikaye odaklı Star Wars oyununun henüz çıkış tarihi açıklanmış değil.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.