John Wick 4’ün Çekimleri Bu Yıl Başlayacak

Matrix serisi ile ünlenen ve son birkaç yıldan beridir en çok aranan oyunculardan biri olan Keanu Reeves’in başrolde olduğu John Wick film serisinin dördüncüsünün çekimlerine bu yıl başlanacağı belirtildi.

Seride Winston karakterini canlandıran Ian McShane, dördüncü filmin ardından beşinci film içinde çalışmalara başlanacağını belirtmiş.

Ian McShane, yapımcıların bu yıl içerisinde John Wick 4 çekimlerine başlamayı planladığını belirtirken bunca pandemi ve kaos’un içerisinde John Wick 4 çekimlerinin bundan sıyrıldığına şaşırdığını da ifade etmiş. Serinin gidişatı hakkında da birkaç yorumda bulunan Ian McShane, ilk filmin hikaye ve oyuncu kadrosu açısında harika olduğunu, ikinci filmin insanların sevdiği kadar iyi olmadığını, üçüncü filmin ise fantastik olduğunu ve çok beğendiğini dile getirdi.

Herhangi bir aksilik yaşanmaması durumunda John Wick 4, 27 Mayıs 2022‘de vizyona girecek. Serinin dördüncü filmi vizyona girdikten sonra ise John Wick’in spin-off dizisi The Continental yayınlanacak. Serisinin yapımcı şirketi Lionsgate, John Wick evrenini çeşitli filmler ve diziler ile genişletmek istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir