John Wick 4, İzleyicileri Avrupa Turuna Çıkartacak

Son dönemin en popüler filmlerinden biri olan John Wick serisinin dördüncü filmi bir süredir yapım aşamasında. Henüz filme dair detayları net olarak bilmesek de, son filmdeki olayları göz önünde bulundurduğumuz da John Wick’in “High Table” yönetimine karşı intikam arayışında olacağını hepimiz biliyoruz.

Collider sitesinin haberine göre ise serinin dördüncü filmi izleyicileri resmen dünya turuna çıkartacak. Belirtilene göre filmde John Wick Paris, Berlin, Japonya ve New York olmak üzere pek çok konumda bulunacak. Özellikle bu dört bölgenin hikayede büyük önem arz ettiği vurgulanmış.

Bahsi geçen iddia yapımcı şirket tarafından doğrulanmadı ancak, John Wick 4 filminin çekimleri geçtiğimiz yılın Temmuz ayında Berlin de başlamıştı ve bu nedenle iddia biraz tutarlı gözüküyor. Filmin ise ne zaman vizyona gireceği ile ilgili henüz bir duyuru yok malum, pandemi dönemi dolayısı ile yapımcılar bu konuda pek aceleci olmayacaktır. Ayrıca serinin beşinci filminin de şimdiden doğrulandığını belirtelim. Bu nedenle dördüncü film, John Wick’i göreceğimiz son film olmayacak.

Son olarak dördüncü ve beşinci filmde serinin orijinal yazarı olan Derek Kolstad senaristlik koltuğunda bulunmayacak.

Cavit Varinli

PSN ID: Obiwancevobi | Steam 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir