Black Widow Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Marvel sinematik evreninin yeni dönemini başlatması planlanan Black Widow filmi, pandemi dolayısı ile sinema salonlarının kapatılması sonrası sürekli olarak ertelenmişti ve geçtiğimiz haftalarda filmin 9 Temmuz‘da sinema salonları ile aynı anda Disney+ üzerinde yayınlanacağını öğrenmiştik. Şimdi ise Black Widow için heyecanımızı üst seviyelere çıkartacak yeni bir fragman yayınlandı.

Natasha Romanoff‘un daha henüz Avengers üyesi olmadan önceki zamanlarını anlatacak olan filmde Taskmaster ile olan mücadelesi de konu edinecek. Marvel kötüleri arasında popüler bir yere sahip olan Taskmaster, böylelikle Black Widow filmi ile ilk defa Marvel sinema evrenine giriş yapmış oluyor. Yıllardan beridir Marvel sinematik evreninin neredeyse tüm filmlerinde bulunan Natasha Romanoff‘u son bir kez daha izleyeceğiz.

Black Widow filmini Disney+ üzerinden izlemek isteyen kullanıcılar mevcut Disney+ aboneliğine ek olarak 30 dolar gibi bir ücret ödemesi gerekecek. Disney’in bu kararı doğal olarak birçok kullanıcının tepkisini çekmişti.

Cavit Varinli

PSN ID: Obiwancevobi | Steam 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir